Blog

Opis bloga. Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Test title
Zdolność do kwitnienia niezależnie od reżimu światła u wielu gatunków konopi pojawiła się z powodu krzyżowania genetycznego z odmianą Ruderalis. Jest odporny na niekorzystne warunki otoczenia i zdolność do kwitnienia niezależnie od fotoperiodu.
Dzięki krzyżowaniu genetycznemu z odmianą Ruderalis wiele gatunków marihuany otrzymali zdolność do kwitnienia niezależnie od godzin słonecznych. Także automatycznie kwitnące odmiany marihuany nie zależą od fotoperiodu i niekorzystnych warunków środowiska. 
Naprawdę wszystkie genotypy uzyskane przez krzyżowanie z Ruderalis mają unikalne cechy. Warto podkreślić, że funkcja automatycznego kwitnienia jest przekazywana „potomkom” na poziomie genetycznym. Cykl życia takich odmian trwa około 10 tygodni, męskie rośliny kwitną za 17 dni, a żeńskie – za 14 dni po jego rozpoczęciu.
15 readmore

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam. Moje papugi były zadowolone;)

buch    28.08.2019

dobry sklep

 +
 -