• BUDDHA MAGNUM AUTO nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka Magnum Auto jest wydajnym szczepem z funkcją automatycznego kwitnienia. Wśród innych odmian samozakwitających banku nasion odmianę tę wyróżnia siła i wydajność. Dojrzewaniu towarzyszą dźwięki podobne do strzelania. Te stożki pękają, przepełnione żywicą.
Magnum Auto to wysoka roślina o rozgałęzionej strukturze. Podczas hodowli w pomieszczeniach należy wziąć pod uwagę wymiary roślin, stosując metody, które pomogą kontrolować wzrost i rozwój puszystych.
Na łóżku ogrodowym Magnum Auto pokaże maksimum swoich możliwości! Podczas okresu vega wydmuchuje się jak prawdziwy bohater! Podczas ośmiotygodniowego okresu kwitnienia wytwarza wiele gęstych pąków, które emitują pikantne nuty. W outdoor Magnum Auto jest w stanie uwolnić swój pełny potencjał, zachwycając ogrodnika przyzwoitymi zbiorami.
Smak i aromat Magnum Auto jest tak samo potężny i wybuchowy jak sama rastishka. Aromat wypełniają nuty cytrusowe, które odświeżają. Duże stożki wypełnione żywicą zawierają wystarczającą ilość THC.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

BUDDHA MAGNUM AUTO

option
option
option
option
option
option
option

  • 90.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam.

buch    28.08.2019

dobry sklep