• Auto Full Amnesia nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka Feminizowane Auto Full Amnesia to popularna hybryda dominująca w sativo, która nie wymaga specjalnych umiejętności, aby uzyskać doskonałe rzeczy.

Feminizowane nasiona marihuany odmiany Auto Full Amnesia feminizowane są doskonałe do uprawy na zewnątrz w ciepłych klimatach śródziemnomorskich, ale na obszarach o bardziej surowych warunkach lepiej jest hodować hybrydę w zamkniętej glebie. W miarę dojrzewania zwarte krzewy pokrywają się wieloma zwartymi żywicznymi pąkami, które hojnie uwalniają rekordową ilość żywicy.

Feminizowane Auto Full Amnesia powstało dzięki tytanicznym wysiłkom holenderskich hodowców i jest klasyczną odmianą o dominujących cechach sativa.

Aby uzyskać odmianę automatycznie kwitnącą, oryginalną odmianę skrzyżowali eksperci z najlepszymi roślinami z rodzaju Ruderalis, co dało jej absolutną niewrażliwość na zmiany w cyklu świetlnym. Feminizowane nasiona marihuany Auto Flowering odmiany Auto Full Amnesia feminizowane są mało wymagające i bezpretensjonalne, co pozwala im uprawiać nawet początkujące konopie.

Feminizowany, luksusowy zapach pysznych owoców Auto Full Amnesia nasycony jest czarującymi nutami kadzidła i świeżej leśnej gleby.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Auto Full Amnesia

option
option
option
option
option
option
option

  • 65.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam.

buch    28.08.2019

dobry sklep