Ogólna charakterystyka

Odmiana „Easy Bud” jest bardzo podobna do automatycznej rośliny kwitnącej „White Dwarf”. Odmiana ta powstała w wyniku krzyżowania autokwitnących Ruderalis i trwałych gatunków Indika. „Easy Bud” obejmuje genotyp autokwitnącej rośliny Ruderalis, więc ta odmiana może być uprawiana prawie wszędzie. Roślina zaczyna kwitnąć automatycznie w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ponadto ma silny efekt relaksacyjny, który jest jedną z cech roślin Indica.


Odmiana „Easy Bud” dojrzewa w zaledwie 8-9 tygodni. Rośliny są niskie. Ich wysokość wynosi średnio 50-60 cm, dlatego też ta odmiana może być uprawiana na ograniczonej przestrzeni, która nie nadaje się do uprawy dużych roślin.

Pomimo tego, że „Easy Bud” jest słabo rosnącą i łatwą w uprawie rośliną, w odpowiednich warunkach zapewnia dobre zbiory, które wynoszą około 100 gramów na roślinę.

Pąki rośliny mają silny zapach i słodki smak. Ta odmiana jest doskonałym rozwiązaniem dla tych hodowców, którzy preferują dobre i lekkie do uprawy rośliny. Odmiana „Easy Bud” jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy szukają nowej rośliny do uprawy.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Easy Bud Auto

option
option
option
option
option
option
option

  • 34.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam.

buch    28.08.2019

dobry sklep