Ogólna charakterystyka

„Quick One Auto” to szybko rosnąca odmiana konopi o auto-kwitnieniu. Ponadto jest to jedna z pierwszych stworzonych odmian automatycznie kwitnących. Kiedy ta odmiana po raz pierwszy pojawiła się na rynku, była jedną z najszybciej rozwijających się odmian konopi na świecie.

„Quick One Auto” opiera się na oryginalnej odmianie „Lowryder”, która została wyhodowana w Kanadzie. Roślina ta jest wynikiem krzyżowania odmian „Williams Wonder”, „Northern Lights” i „Ruderalis”. Odmiana jest automatycznie kwitnąca, ponieważ zawiera genotyp rośliny Ruderalis. Oznacza to, że roślina kwitnie automatycznie, bez zmiany trybu oświetlenia.

Nasiona odmiany „Quick One Auto” są feminizowane, więc zamieniają się w odporne rośliny żeńskie, które automatycznie zaczynają kwitnąć i są gotowe do zbioru w ciągu 8 tygodni. Niektóre rośliny dojrzewają w ciągu 9 tygodni, ale jest to również dość szybkie w porównaniu z innymi roślinami, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że niektóre odmiany konopi zaczynają kwitnąć w ciągu 20 tygodni.
„Quick One” to roślina niska. Jej wysokość z reguły nie przekracza 50-60 cm, w odpowiednich warunkach wydajność odmiany wynosi 35 gramów na roślinę, a niektórzy hodowcy konopi osiągnęli jeszcze lepsze wyniki. Ta odmiana ma świeży ziołowy aromat o lekkim cytrusowym smaku.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Quick One Auto

option
option
option
option
option
option
option

  • 29.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam.

buch    28.08.2019

dobry sklep