• Tangie Auto nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka

Odmiana Tangie Auto to hybryda z wyraźną przewagą sativy, chociaż niektóre rośliny skłaniają się ku swoim korzeniom z przewagą indica. Ten automatyczny kolor ma dość wysoki poziom THC, zwykle 21-22%, aw niektórych przypadkach nawet 23%.
Ta wspaniała odmiana jest łatwa w uprawie, ale najważniejszą rzeczą jest nie trzymanie jej w stresujących warunkach, zwłaszcza w sezonie wegetacyjnym. Kiedy rozpocznie się faza kwitnienia, zobaczysz, że ich aromatyczne pąki zaczynają dramatycznie przybierać na wadze. Wydajność tej odmiany jest imponująca, a producenci komercyjni będą bardzo podekscytowani. Jedyną wadą jest to, że nie zalecamy jej do „mikro” przestrzeni lub skrytej uprawy ze względu na jej dość duży rozmiar.

Aby uzyskać najlepsze wyniki w pomieszczeniach, zalecamy używanie pojemników 40–50 litrów; ten gigant musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby pokazać swój pełny potencjał i może dorastać do 150 cm wysokości! Jeśli zapewnisz Tangie 'dobrą opiekę, miłość i troskę, roślina ta podziękuje Ci ogromnymi zbiorami dużych i żywicznych stożków o niezapomnianym orzeźwiającym i owocowym aromacie.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

Tangie Auto

option
option
option
option
option
option
option

  • 52.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam.

buch    28.08.2019

dobry sklep