• West Coast O.G. Auto nasiona konopi w Polsce

Ogólna charakterystyka
Luksusowa odmiana konopi indica z zachodniego wybrzeża OG, której historia jest owiana tajemnicą. Podstawą jest genetyka OG Kush. Wśród rodziców jest ruderalis. To niesamowicie elegancka i piękna roślina.
W początkowej fazie wegetacji krzewy będą rosły w umiarkowanym tempie. W tym okresie kultura wzmacnia swój potencjał, rozwijając system korzeniowy. A pod koniec sezonu wegetacyjnego odmiana będzie się rozwijać maksymalnie, osiągając maksymalną wysokość 1m. Rastishka może być z powodzeniem uprawiana zarówno na zewnątrz, jak i w szklarniach, i w domu. Okres zbiorów rozpoczyna się 8-9 tygodni po kiełkowaniu. Roślina nie jest kapryśna, nie tylko doświadczony ogrodnik może sobie z nią poradzić, ale także „zielony” hodowca.
Kultura jest idealna dla technologii SOG i ScrOG. Regularnie odżywiaj się rastichu, ale powinieneś używać umiarkowanej ilości nawozów mineralnych. Cały krzew pokryty jest białymi puszystymi włoskami, które pod koniec okresu kwitnienia nabierają bursztynowego odcienia z powodu nadmiaru żywicy.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Zły:           Dobry:

West Coast O.G. Auto

option
option
option
option
option
option
option

  • 43.00zł


Dostępne opcje


Powiązane produkty

Opinie o thcentrum

Wlodek    14.12.2019

Świetny sklep, polecam.

buch    28.08.2019

dobry sklep